Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené od dnešného dňa 17.6.2024 budú vybavené budúci týždeň v piatok 28.6.2024. Komunikácia eshopu bude taktiež obmedzená iba na emailovú komunikáciu. Za pochopenie ďakujeme.

DECOREUM Velúrová stolička Rossario zamatovej farby so zlatým rámom 51x88x64 cm

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€305 €254,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahká konštrukcia, bohaté tvary a vysoká funkčnosť sú synonymom kresla Rossario, ktoré je dokončené v krásnom mäkkom velúre v hnedej farbe. Štýlová stolička obohatená o nezvyčajný rám, ktorej dizajn je prekvapivý a podnetný, si nájde svoje dokonalé miesto v jedálni pri stole. Môže sa stať tichým svedkom vašich rodinných stretnutí, spoločníkom pri ranných a večerných jedlách. Ďalšie dekoratívne prvky v podobe ozdobných spojov navrhnutých v spodnej časti nôh dodávajú stoličke jedinečný výraz. Dekoratívne, priečne zlaté línie dodávajú ľahkosť a pôvab. Zaoblená opierka chrbta vám poskytne správnu oporu pre chrbát, vďaka čomu sa budete cítiť uvoľnene a pohodlne.

Krásna, jemná hnedá farba velúru úžasne ladí so zlatým povrchom a bude dokonalým doplnkom interiérov zariadených v štýloch glamour, hampton a New York.

Kreslo Rossario je nádherným príkladom každodenného kusu nábytku, ktorý napriek svojej tradičnej úlohe môže nadobudnúť exkluzívnu podobu a potešiť vás znova a znova!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: