Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené od dnešného dňa 17.6.2024 budú vybavené budúci týždeň v piatok 28.6.2024. Komunikácia eshopu bude taktiež obmedzená iba na emailovú komunikáciu. Za pochopenie ďakujeme.

DECOREUM Okrúhle zrkadlo Kleo v trojrozmernom zrkadlovom ráme 100x100x3,5 cm transparentné

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€305 €254,17 bez DPH
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kleo je elegantné, moderné zrkadlo vytvorené pre milovníkov glamour, hamptonského alebo newyorského štýlu. Moderné zrkadlo Kleo má trojrozmerný rám zložený z pravidelných obdĺžnikových sklenených prvkov, ktoré sa uzatvárajú do kruhu a nádherne odrážajú svetelné lúče v pôsobivej hre chiaroscuro. Okrúhle zrkadlo v modernom štýle sa hodí takmer do každej miestnosti, predsiene, obývačky alebo spálne. Prezentované moderné zrkadlo Kleo je mimoriadne jednoduchý spôsob, ako skrášliť steny a vytvoriť v interiéri zvláštnu atmosféru. Dokonale zvýrazní prednosti danej miestnosti a vaši hostia aj vy sa v jej prostredí budete cítiť skvele.

Môžete ho zavesiť nad komodu, konzolu alebo pohovku a vytvoriť tak jedinečný kútik. Úžasný dizajn, krásny tvar a skvelé spracovanie - WOW efekt zaručený.

*Zrkadlo nie je vhodné do miestností s vysokou vlhkosťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: