Zrkadlová konzola s nádherne zdobeným kryštálmi vpredu Marzano 120/35/80 cm

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€569 €474,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderná konzola Marzano s nádherne zdobenou prednou časťou s kryštálmi. Konzola sa skladá z troch stabilne spojených prvkov: základne, strednej časti a hornej časti. Na stabilnom podstavci bol umiestnený ozdobný prvok v tvare kruhu. Bohato zdobený kryštálmi, ktoré sa trblietajú v každom uhle, pôsobí úžasne. Korunuje ho pevná zrkadlová doska, na ktorú môžete umiestniť dekorácie alebo vázu s kvetmi. Konzola môže plniť úžitkovú alebo dekoratívnu funkciu. Je možné vytvoriť súpravu so zrkadlom Marzano.

Ozdobným prvkom je výrazný rám obklopený skleneným rámom a vyplnený pravidelne umiestnenými kryštálmi v tvare okrúhlych a slzovitých kvapiek. Mimoriadne dekoratívny charakter konzoly ju radí medzi jedinečné a sofistikované. Konzola umiestnená v spálni dotvorí interiér a dodá mu jedinečný charakter. Dokonale zapadne do interiérov zariadených v štýle glamour, New York a modernom štýle.

Vďaka medzerám medzi jednotlivými kryštálmi ozdobnej prednej časti, ktoré tvoria dekoratívny rám, pôsobí konzola priestranne a ľahko. Pôsobivé a rafinované, prinesie vám veľa radosti a bude rozmaznávať vaše oči.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: