Stôl na kvety a ozdoby neobvyklý biely a zlatý Rodez

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€491 €409,17 bez DPH
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Priestorová perla v podobe kvetinového stolíka alebo dekorácie, ktorá korunuje dizajn vášho interiéru. Subtílny tvar stolov odráža princípy čistej geometrie, podľa ktorej žiadny rozmer nie je náhodný. Pôvabný tvar dodá nádheru zariadeniu obývacej izby, spálne alebo haly. Stôl je navrhnutý tak, aby dopĺňal sviežu zeleň vašich milovaných rastlín, ale nič vám nebráni vytvoriť si s ním vlastnú zaujímavú kompozíciu. Najkrajšie vyzerá v súbore troch spojených prvkov umiestnených vedľa seba. Vďaka špeciálnej konštrukcii, podľa ktorej je najvyšší stôl vysoký 103 cm, stredný 83 cm a najnižší 63 cm, je súprava úžasná svojou kaskádovitou formou a priestrannosťou.

Krásne ladí s celým interiérom miestnosti zariadenej v glamour štýle vďaka krásnemu a klasickému pozlátenému rámu z nehrdzavejúcej ocele. Stolová súprava je dielom remeselnej zručnosti a výnimočnej nevšednosti, čo znamená, že tento nábytok nikdy nevyjde z módy.

Všetky kusy sa líšia ďalšími detailmi, počnúc funkčnými zásuvkami v najvyššom segmente, cez prázdny výklenok v strednom kuse a končiac praktickou policou v najnižšom stole.

Klasická kombinácia bielej a zlatej vás očarí od prvého momentu!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: