Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené od dnešného dňa 17.6.2024 budú vybavené budúci týždeň v piatok 28.6.2024. Komunikácia eshopu bude taktiež obmedzená iba na emailovú komunikáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Puf s výraznými zlatými nohami čierna Royan

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€503 €419,17 bez DPH
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvodná čierna pufa Royan je úžasná svojou jednoduchosťou a zároveň originalitou. Neobvyklý dizajn sa premieta do nábytku, ktorý je mimoriadne príťažlivý pre zrak, ale aj pre hmat vďaka nádherne mäkkému velúru, ktorý zvyšuje pohodlie pri používaní. Nízky model pufu Royan je ideálny na umiestnenie okolo nízkeho konferenčného stolíka alebo hneď vedľa postele v spálni. Možnosti usporiadania sú v tomto prípade neobmedzené, takže náš návrh je mimoriadne univerzálny. Okrúhly tvar sedadla bol osadený na zlatých nohách, ktoré sa na jednej strane vyznačujú jednoduchosťou, ale pri bližšom pohľade si všimneme ďalšie dekoratívne prvky tohto prvku. Nohy pufu sa totiž prepletajú pod sedadlom, čím sa zväčšuje plocha odrazov svetla na kráľovskom zlate.

Puf dokonalý svojím tvarom a farbou. Návrh, ktorý vzbudzuje túžbu po vlastníctve a odpláca sa neobvyklým komfortom používania.

Symetrický zaoblený tvar uspokojí všetkých milovníkov nábytku krásneho výrazom a tvarom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: