Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené od dnešného dňa 17.6.2024 budú vybavené budúci týždeň v piatok 28.6.2024. Komunikácia eshopu bude taktiež obmedzená iba na emailovú komunikáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Okrúhle zrkadlo v dekoratívnom ažurovom ráme zdobenom kryštálmi 80 cm Marzano

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€296 €246,67 bez DPH
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Marzano je okrúhle ažurové zrkadlo v newyorskom štýle s mimoriadne dekoratívnym rámom. Výrazný rám je obklopený skleneným rámom a vyplnený pravidelne umiestnenými kryštálmi v okrúhlom tvare a tvare slzy. Mimoriadne dekoratívny charakter zrkadla ho radí medzi jedinečné a sofistikované. Marzano umiestnené v spálni nad komodou alebo toaletným stolíkom dotvorí dekor spálne a dodá interiéru jedinečný charakter. Zadná strana zrkadla je vyrobená z pevnej MDF v čiernej farbe, takže ho môžete stabilne zavesiť na stenu. Dokonale sa hodí ku konzole Marzano a vytvorí nádherný kútik. Dokonale zapadne do interiérov zariadených v štýle glamour, New York a modernom štýle.

Vďaka medzerám medzi jednotlivými kryštálmi, ktoré tvoria ozdobný rám, pôsobí zrkadlo priestranne a ľahko. Okrúhly tvar je všestranne použiteľný v spálni, obývačke aj v predsieni. Pôsobivé a rafinované, prinesie vám veľa radosti a bude rozmaznávať vaše oči.

*Zrkadlo nie je určené do miestností s vysokou vlhkosťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: