Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené od dnešného dňa 17.6.2024 budú vybavené budúci týždeň v piatok 28.6.2024. Komunikácia eshopu bude taktiež obmedzená iba na emailovú komunikáciu. Za pochopenie ďakujeme.

DECOREUM Obdĺžnikové zrkadlo s rámom zo zrkadlových fragmentov s jemnou fázou 80x140 cm Penelope

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€215 €179,17 bez DPH
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Penelope je krásne a moderné zrkadlo, ktoré sa určite stane nádherným doplnkom väčšiny interiérov, od spálne cez obývačku až po chodbu. Rám moderného zrkadla Penelope je vyrobený z menších zrkadlových a geometrických fragmentov s jemným skosením, ktoré celému kúsku dodávajú rafinovanú eleganciu. Sklenené prvky rámu sú nastavené pod uhlom, aby sa postava v zrkadle lepšie odrážala. Vďaka špeciálnym drážkam medzi prvkami zrkadlo krásne odráža odlesky svetla a pôsobí výnimočne dekoratívne. Moderné zrkadlo Penelope má pevnú zadnú stranu z ľahkej drevovláknitej dosky. Zrkadlo je vybavené háčikmi, ktoré umožňujú zavesiť ho vertikálne aj horizontálne.

Geometrický tvar, rovné línie a klasický tvar znamenajú, že zrkadlo Penelope si získa veľa priaznivcov. Dodá interiéru pocit poriadku a harmónie a bude nádherne rezonovať s ostatnými prvkami interiéru. Osvetlí a opticky zväčší miestnosť, vďaka čomu získate zaujímavú nástennú dekoráciu.

*Zrkadlo nie je určené do miestností s vysokou vlhkosťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: