Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené od dnešného dňa 17.6.2024 budú vybavené budúci týždeň v piatok 28.6.2024. Komunikácia eshopu bude taktiež obmedzená iba na emailovú komunikáciu. Za pochopenie ďakujeme.

DECOREUM Obdĺžnikové zrkadlo Gatto v jednoduchom ráme 90x66x4,5 cm strieborné

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€151 €125,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Gatto je elegantné, moderné zrkadlo, ktoré sa určite stane reprezentatívnym prvkom každého interiéru. Rám obdĺžnikového zrkadla Gatto bol zostavený z menších zrkadlových fragmentov s jemnou fázou, čo celku dodáva rafinovanú eleganciu. Povrch moderného zrkadla Gatto bol obklopený rámom, ktorý je nastavený pod uhlom, vďaka čomu môžeme osvetliť a opticky zväčšiť miestnosť. Pevná zadná strana obdĺžnikového zrkadla je vybavená háčikmi, ktoré umožňujú jeho zavesenie vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Nájde si priaznivcov medzi ľuďmi, ktorí majú radi štýl glamour, hampton alebo New York.

Klasická forma v nadčasovom vydaní je skvelým návrhom na zariadenie spálne, obývačky alebo chodby. Je to dokonalý príklad toho, ako ho môže jeden prvok interiéru úplne zmeniť a dať mu nový charakter.

*Zrkadlo nie je určené do miestností s vysokou vlhkosťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: