Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené od dnešného dňa 17.6.2024 budú vybavené budúci týždeň v piatok 28.6.2024. Komunikácia eshopu bude taktiež obmedzená iba na emailovú komunikáciu. Za pochopenie ďakujeme.

DECOREUM Obdĺžnikové okenné zrkadlo Manhattan s oceľovým rámom v čiernej farbe 90x76 cm

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€249 €207,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Novinky v ArteHome! Moderné zrkadlo New York.

Minimalistické interiéry a ich surový dizajn, otvorené priestory a chladné betónové alebo tehlové steny sú kvintesenciou industriálneho štýlu. Loftový štýl je opäť v móde a v súčasnosti zažíva skutočný boom. Hoci si nie každý môže dovoliť bývať v tradičnom lofte, je možné vytvoriť interiér s postindustriálnym nádychom. Preto v našej novej kolekcii ArteHome nájdete podkrovné zrkadlá so skutočne striedmym dizajnom.

Tento formulár vám umožní odvážne a kreatívne usporiadať priestor okolo vás. Zrkadlo v New Yorku je na to ideálne. A to vďaka svojmu výraznému priemyselnému dizajnu, ktorý sa dokonale hodí do moderných alebo dokonca rustikálnych interiérov. Čierny kovový rám s práškovou povrchovou úpravou a dokonale zlisované panely dodávajú zrkadlu New York požadovaný industriálny vzhľad, zatiaľ čo tlmené farebné varianty a veľká plocha zrkadlového skla vytvárajú jeho moderný obraz. Tento typ zrkadla môžete úspešne umiestniť na podlahu k stene alebo ho zavesiť a vytvoriť tak ilúziu okennej plochy. Vyberte si tú správnu možnosť a tešte sa z novo upraveného priestoru.

*Zrkadlo nie je vhodné do miestností s vysokou vlhkosťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: