Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené od dnešného dňa 17.6.2024 budú vybavené budúci týždeň v piatok 28.6.2024. Komunikácia eshopu bude taktiež obmedzená iba na emailovú komunikáciu. Za pochopenie ďakujeme.

DECOREUM Kreslo čalúnené čiernym zamatom so zlatým chrómovým rámom Florene 66x71x85 cm

Dodanie 3 - 7 pracovných dní
€769 €640,83 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné kreslo Florene, ktorého názov pripomína Benátky, zachytáva ducha a ľahký šik tohto mesta. Silnou stránkou kresla Florene je jeho nádherne navrhnuté operadlo, ktoré pozostáva z tenkých kovových prvkov usporiadaných do priestorovej, ažurovej kocky. Opierka chrbta je otvorená a nie zabudovaná, takže neprekryje interiér, aj keď je čierna. Podrúčky aj samotné nohy sú vyrobené z rovnakých kovových prvkov ako operadlo, čo dodáva kreslu veľmi ucelený vzhľad. Veľkorysý vankúš, ktorý slúži ako operadlo, a vankúš, ktorý slúži ako sedadlo, sú dva samostatné prvky, pretože sa líšia hrúbkou.

Velúr v kombinácii s kovom je osvedčený spôsob, ako zmodernizovať interiér a oživiť ho. Kreslo je mimoriadne prispôsobivé, ľahké a vhodné na kombinovanie s iným nábytkom. Dokončené v zlatom alebo striebornom kove. Kovové prvky boli dodatočne zdobené spojmi, ktoré boli umiestnené v rovnakých vzdialenostiach. Stačí vám len deka a úžasný relax je zaručený.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: