Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené od dnešného dňa 17.6.2024 budú vybavené budúci týždeň v piatok 28.6.2024. Komunikácia eshopu bude taktiež obmedzená iba na emailovú komunikáciu. Za pochopenie ďakujeme.

NÁVRAT DO ŠKOLY - AKO VYBRAŤ VHODNÚ STOLIČKU PRE ŠKOLÁKA?

Návrat do školy

 

NÁVRAT DO ŠKOLY- AKO VYBRAŤ VHODNÚ STOLIČKU PRE ŠKOLÁKA?


A JE TO TU - ŠKOLA SA BLÍŽI! SO ŠKOLOU PRICHÁDZAJÚ RUKA V RUKE AJ DOMÁCE ÚLOHY A INÉ ŠTÚDIJNÉ POVINNOSTI. NASTÁVA VŠAK AJ MOMENT, KEDY JE POTREBNÉ ZAMYSLIEŤ SA NAD NIEKTORÝMI FAKTORMI, KTORÉ VAŠIM DEŤOM ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ POSKYTNÚ POHODLIE A TÝM ZLEPŠIA PODMIENKY, V KTORÝCH SA UČIA Z DOMU. AKO NAPRÍKLAD VYBRAŤ IDEÁLNU STOLIČKU, KTORÚ BY ŠTUDENTI MALI POUŽÍVAŤ?

 

Návrat do školy 1

 

IDEÁLNA STOLIČKA PRE ŠTUDENTA?

Návrat do školy 2

Výber dokonalej stoličky pre študenta bude závisieť od toho,
koľko hodín v nej sedí.

Ak študent  strávi učením napríklad len pár hodín, odporúčame do kúpy spomínanej stoličky výrazne neinvestovať, vždy je to však zdravšie ako študovať na spoločnej stoličke, ktorú máme bežne doma.

 

 

 

 

V našej ponuke nájdete jednoduchú, kancelársku
stoličku vhodnú na pre Vaše dieťa.

 

INVESTÍCIA DO STOLIČKY

 

Ak študent trávi veľa času štúdiom, odporúča sa väčšia investičná štedrosť pri obstaraní vhodnej stoličky. Jedným z hlavných parametrov výberu je kvalita a odolnosť materiálov použitých pri jej výrobe. Okrem toho musí stolička v tomto prípade ponúkať ergonómiu a priedušnosť pre pohodlné učenie vášho dieťaťa.

 

KANCELÁRSKA STOLIČKA SA MUSÍ PRISPÔSOBIŤ TELU

 

Každý študent má fyzikálne vlastnosti, ktoré sú odlišné, a preto by sa používanie stoličky na štúdium nemalo zovšeobecňovať. Študijná stolička má však nepochybne priamy vplyv na aspekty, akými sú zdravie a výkonnosť pri štúdiu.

V tomto zmysle stolička na štúdium, ktorá má kvalitatívnu úroveň, ponúkne študentovi väčší komfort a oveľa lepšie sa prispôsobí jeho telu. To je dôvod, prečo používanie dobrej kancelárskej stoličky pomôže Vášmu dieťaťu mať lepšiu oporu počas sedenia.

Návrat do školy 3

Návrat do školy 4

 

Kvalitná trieda stoličiek používaná
pre študentov musí mať vynikajúce
funkcie a vlastnosti aby ponúkla
lepšie prispôsobenie sa anatómii
každého študenta.

Pri kúpe dobrej študentskej stoličky je potrebné vziať do úvahy niektoré aspekty, vrátane konkrétnej hmotnosti a výšky každej osoby, ktoré sú nevyhnutné
pri správnom rozhodovaní.

 

 

Preto existujú stoličky pre rôzne veľkosti
s viacerými úpravami a
reguláciami.

NÁŠ TIP NA KACENLÁRSKU STOLIČKU

Na www.decoreum.sk máme pre Vás širokú škálu kancelárskych, študijných stoličiek, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám. U nás nájdete aj krásne farebné prevedenia kancelárskych stoličiek, ktoré ulahodia oku všetkým žiačkam či študentkám.

NÁŠ TIP: Ružová kancelárska stolička.

 

ĎAKUJEME ZA PREČÍTANIE!